• ניקוי יבש

 • מכבסת מיקי, הפועלת מזה 25 שנה, מספקת שירותי ניקוי יבש בבאר שבע ובאזור הדרום ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים כאחד.

  המייחד את המכבסה הוותיקה ומדרג אותה גבוה, הוא איכותו הגבוהה של תהליך הניקוי והכביסה בכלל והניקוי היבש בפרט, תוך הקפדה ושמירה על מקוריות המוצר בתהליך הניקוי היבש במגוון
  רחב של פריטים: בגדים, גיהוץ, קיפול, מצעים – שמיכות וכריות, מפות, שמלות כלה, בדי ריפוד, וילונות, שטיחים – ניקוי שטיחים ותיקון שטיחים וכדומה, בדי ריפוד ועוד..
  המשמעות המעשית של שמירה על מקוריות המוצר היא טיפול בפריט המסוים בהתאם להנחיות התווית המוצמדת אליו. במקרים חריגים בהם מדובר בסוגי בד נדירים או בפריט שיוצר בתפירה מיוחדת, הלקוח יהיה אחראי להעביר את הנחיות הניקוי למכבסה. בכל מקרה, תוצאות הניקוי תמיד מרשימות המוצרים  יוצאים מהמכבסה נקיים וללא רבב.
  ריחניים, מגוהצים או מיושרים, תלויים על קולב או מקופלים – על פי הצורך או הדרישה
  וארוזים היטב לאיסוף בדלפק המכבסה או למשלוח מהיר לבית הלקוח.

  שירות איסוף והחזרה לבית הלקוח

  אפשר, כמובן, למסור את הפריטים שלכם בכל אחד מהסניפים שצוינו, לנוחיותכם, אבל קיים גם שירות איסוף והחזרה עד לפתח בית הלקוח או בית העסק שלכם.
  *שירות זה מותנה במשקל מינימום, בגודל ובסוג הפריט וכפוף לתיאום מראש.
  2s

   

   

   

   

  להזמנת שירות ניקוי יבש
  או לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן

  הממליץ הגדול של מכבסת מיקי חברת "בגיר" היא לקוחה ותיקה של מכבסת מיקי זה 18 שנים. טרם הוצאת כל סדרת ייצור חדשה, שולחת חברת בגיר למכבסת מיקי את ליין המוצרים החדש לבדיקת איכות ועמידות בתנאי ניקוי יבש, להלן הניקוי הכימי. תוצאות אשר הוגדרו תקינות על תקן וניסיון רב שנים של המכבסה יביאו להצמדתה של התווית היוקרתית – "ניקוי יבש בלבד" לגוף הפריט. יש בכך הבעת אמון ללא סייג, בידע המקצועי של תהליך הניקוי היבש על פיו פועלת מכבסת מיקי. לכל אורך שנות הפעילות המשותפת ולמרבה גאווה, לא התקבלו כל תלונות שהן מצד לקוחות חברת "בגיר" על פגמים במוצרים/פרטי הלבוש כתוצאה מבדיקת האיכות לניקוי יבש של מכבסת מיקי.

  מכבסת מיקי – ברי סמכא בניקוי יבש

   

   

   

   

   

   

  אז לסיכום – כביסה רגילה או ניקוי יבש?

  רבים מתלבטים בשאלה, ונוטים לחשוב שאפשר לכבס הכל במכונת הכביסה הביתית.
  כדאי לדעת שישנם סוגי בד הנוטים להתכווץ או להתרחב, להתנפח או להתקצר בבואם במגע עם מים. מכונת הכביסה הקונבנציונלית פועלת, מן הסתם, על מים. הניקוי היבש שונה באופן מהותי ומתבצע ללא מים או נוזלים אחרים והוא מתבצע באמצעות חומרים ממיסים אורגניים שהם ממיסים "יבשים". אם חשוב לכם לשמור על הצבע, המרקם, הגודל והצורה של הבגדים שלכם – חישבו על מכבסת מיקי.

   

   

   

   

   

   

  להזמנת שירות ניקוי
  או לקבלת פרטים נוספים לחץ כאן